• TurkishEnglishGermany

Ankara Tu-Na Soğutma

Ankara Tu-Na Soğutma

MENÜ

Asit Tankları

Asit Tankı

Suyla direkt olarak temas etmeyen asit tankı, kimyasal reaksiyonlara uğramadığı için likit olan asitinizi güvenle muhafaza eder. İçine koyacağınız asit ve benzeri yakıcı maddelere uygun dayanıklı ve kullanışlı olarak üretilen asit deposu, özel hammadden oluşur. İstediğiniz boyut ve renklerde sizin için tasarlanan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Polyester izolasyon uygulaması görülen asit deposunda birbirinden farklı asit ve kimyasalları depolayabilirsiniz. Sağlam ve hafif malzemeden üretilen asit deposu, dış etkenlere karşı dirençlidir. Güneş ışınlarını geçirmez, rutubet gibi faktörlerden de etkilenmez durumdadır. Sızdırma yapmadığı için güvenle asit ve diğer kimyasallarınızı saklayabilirsiniz.
Asit tankının montajı da oldukça önemli bir konudur. Kullanacağınız alanın büyüklüğü ve içine koyacağınız kimyasalın yoğunluğuna bağlı olarak özel tasarlanmalı, gereken ölçülerde üretilen tankınızın da montajı usta ellerle yapılmalıdır. Alacağınız kaliteli hizmeti size uygun fiyatlara sunan firmalar, deneyimli elemanlarını bu iş için size gönderirler.
Garantili hizmetle temin edeceğiniz asit tankında sıkıntı yaşamayacağınız gibi bakımını da belirli aralıklarla yaptırdığınızda uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
Asit gibi yakıcı maddelerin kolay taşınması ve saklanması için üretilen asit tankı, paslanmaz özelliktedir. Çürüme yapmadığı için insan sağlığına da aykırı bir durum yoktur. Genellikle tek parça olarak üretilmektedir. Renk seçeneği konusunda geniş bir yelpazeye sahipsiniz. Uygun çıkış noktalarına ek ilaveler yaptırarak rahat kullanabileceğiniz bir biçime getirebilirsiniz.
Piyasadaki asit tankı olarak adlandıran ürünler arasından en doğru seçimi yaparak temiz ve korunaklı bir biçimde depolamanızı gerçekleştirin. Asit tankınızı yerinde montaj işlemiyle istediğiniz alana kurdurun.

 

 

Sipariş